معرفی سرپرست جدید نمایندگی محیط زیست شهرستان

سرپرست جدید دفتر نمایندگی محیط زیست شهرستان فریدونشهر معرفی شد.

در روز یکشنبه ۱۰/۱۲/۱۳۹۳ با حضور دکتر یوسف پور معاونت نظارت و پایش اداره کل محیط زیست اصفهان و همراهان، آقای رنجبر مسئول حراست و خانم عظیم پور عضو انجمن زنان مبارز با آلودگی هوای اصفهان، فرماندار و بخشدار و مسئول حراست فرمانداری شهرستان فریدونشهر و همچنین نمایندگان انجمن دوستداران طبیعت فریدونشهر جلسه ای در محل فرمانداری فریدونشهر تشکیل شد.

پس از بیان اهمیت حفاظت محیط زیست در زندگی همگان و ظرفیت ها و نارسائیهای زیست محیطی شهرستان فریدونشهر، آقای محمد میکلانی بعنوان سرپرست جدید دفتر نمایندگی محیط زیست فریدونشهر معرفی گردید. سپس از آقای موحدی سرپرست پیشین نیز قدردانی شد.

ضمن آرزوی موفقیت بیشتر برای سرپرست جدید، امیدواریم با توجه به قول های مساعدت مسئولین و با تجهیز و فراهم نمودن حداقل امکانات دفتر مذکور، شاهد تحول راستین در جهت حفظ و مراقبت چشم گیر در عرصه محیط زیست شهرستان باشیم.

آقای یوسف پور و همراهان از پنل های خورشیدی نصب بر بام مسجد جامع فریدونشهر بازدید نموده و ضمن بیان مزیت های انرژی سبز به لزوم توسعه آن در سطح استان و کشور تاکید نمودند.

آنگاه هیئت مذکور با حضور در دفتر انجمن دوستداران طبیعت فریدونشهر با اعضا نشستی صمیمی و دوستانه داشتند که مهمترین تهدیدات محیط زیست شهرستان را برای ایشان بازگو و تاکید شد. در پاسخ دکتر یوسف پور طی سخنانی مطرح کردند که با توجه به خط مشی قانونمند مدیریت کلی استان و نگاه ویژه به ظرفیت های موجود بر حفظ و نگهداری و جلوگیری از تخریب بیشتر محیط زیست فریدونشهر از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

IMG_7051

 

IMG_7053

 

IMG_7054

 

یک دیدگاه درباره “معرفی سرپرست جدید نمایندگی محیط زیست شهرستان

  1. با سلام
    انتخاب شایسته اقای محمد میکلانی به عنوان سرپرست نمایندگی محیط زیست را به مردم فریدونشهر و به خصوص طبیعت دوستان تبریک عرض میکنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing