گزارش شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران با حضور سازمانها و نهادهای دولتی، شرکتهای مرتبط با محیط زیست و همچنین تشکل های مردمی با شعار “اقتصاد سبز-اقتصاد مقاومتی” در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در روز شنبه ۲ اسفند با حضور دکتر معصومه ابتکار آغاز بکار کرد.

این نمایشگاه در تاریخ ۵ اسفند بکار خود پایان می دهد. این انجمن، با حسن نظر مدیر کل محترم آموزش و مشارکت های مردمی محیط زیست کشور و مساعدت مدیر کل محترم سازمان محیط زیست استان اصفهان بعنوان یکی از دو نماینده سمن ها از استان اصفهان در این نمایشگاه شرکت نمود. در همین جا از مقامات مذکور بابت این هماهنگی سپاسگزاری و قدردانی می نماییم.

بعلت محدویت فضای غرفه سعی کردیم کمتر از سخت افزار استفاده کنیم و با پخش تصاویر از طبیعت و فعالیت های انجام شده توسط انجمن در منطقه، و همچنین با مراجعه مستقیم به دیگر غرفه ها بویژه غرفه سمن های شرکت کننده و توزیع بروشور به معرفی انجمن و توانمندیها و مشکلات محیط زیست شهرستان فریدونشهر اقدام کنیم.

از دیگر فعالیت ها در طی برگزاری نمایشگاه، شرکت در کلاس های آموزشی زیست محیطی و یا مناظره های برگزار شده بود. یکی از مناظره ها درباره ” طرح‌های طبیعت گردی در مناطق حفاظت شده” بود که از طریق این لینک می توانید به بحث های انجام شده پی ببرید.

در روزهای آینده گزارش تکمیلی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

IMG_6877

 

IMG_6880

 

IMG_6883

 

IMG_6884

 

IMG_6897

 

IMG_6905

 

IMG_6895

 

IMG_8202

IMG_8200

 

IMG_1788

 

IMG_8177

 

 

اختتامیه نمایشگاه امروز ۱۳۹۳/۱۲/۵ با حضور خانم دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور و چند تن از شخصیتهای کشور برگزار شد. در این جلسه از  شرکت کنندگان در همایش قدردانی شد و در پایان برترین های گروه های شرکت کننده لوح یادبود را از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کردند.

یک دیدگاه درباره “گزارش شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing