دیدار با طلاب حوزه علمیه

روزشنبه ۹۱/۱۲/۱۹در رابطه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی جلسه ای با حضور مسئول و روحانیون و طلاب جوان حوزه علمیه ولی عصر(ع )فریدونشهر و شرکت رئیس اداره منابع طبیعی و چندتن از اعضای انجمن دوستداران طبیعت فریدونشهر در نمازخانه آن حوزه تشکیل شد.
ابتدا حجت الاسلام لچینانی مسئول محترم حوزه با استناد به روایات و احادیث مذهبی ضروت هرچه بیشتر حفظ و نگهداری از آب،خاک،جنگل و مرتع و قدردانی از نعمت های الهی و تاکید بر مشارکت همگانی در جلوگیری از تخریب منابع باارزش طبیعی سخنانی بیان داشت.
درپی آن آقای زمانی ریاست محترم اداره منابع طبیعی با اشاره به هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در تشریح اهمیت درخت ونقش طبیعت در زندگی و ارزش اقتصادی پوشش گیاهی طبیعت فریدونشهر مطالب مبسوطی بیان داشت.
سپس آقای عظیمانی رئیس محترم انجمن با بیان علت شکل گیری و وجود انجمن و معرفی و حوزه کارکرد آن بعنوان یک سازمان مردم نهاد و ارائه تصاویر و فیلم از پوشش گیاهی متراکم و باارزش منطقه و هجوم همه جانبه برای تخریب آن و توضیحاتی برای حاضرین بیان داشت. /ن.ت

IMG_0746

IMG_0747

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing