بر اثر ناپایداری هوا همایش کوه تسیخه برگزار نشد

علیرغم رصد چندین روزه وضعیت هواشناسی از طریق اینترنت و دریافت گزارشات از منابع مربوطه هواشناسی و دریافت پاسخ مثبت ۲۴ ساعت قبل کار برگزاری مطابق برنامه تدارک شده و تمام تجهیزات و وسایل آن به ستاد و محل اجرای همایش در کوه تسیخه توسط اعضا فعال و یاران صمیمی همشهریان پرتلاش انجمن انتقال و مستقر گردید.

گروه تدارکات و پذیرایی شبانه در کوه ،اقامت و تیم های پشتیبانی در چادرهای ستاد در پایه دامنه کوه شب مانی داشته تا در ساعات اولیه صبح آماده کار و اجرای وظایف محوله باشند.

اما در ساعات نخستین بامداد با تغییرات شدید و ناگهانی جوی و بارش باران و عدم امکان پیاده روی و رعایت اصول ایمنی مدعوین، برگزاری نمایش از سوی انجمن لغو گردید. تلاش و پیگیری برای اطلاع رسانی مبنی بر عدم برگزاری همایش از ابتدای روز آغاز شد. با این حال بسیاری از مردم علاقمند به برنامه، در جاده پیست اسکی برای دریافت آخرین خبر در این باره حضور می یافتند.

فروتنانه از مراجعه کم نظیر همه افرادی که از شهرهای تهران- اصفهان- امیرآباد- یزدانشهر و همشهریان گرامی و گروه امداد و نجات هلال احمر و فوریت های پزشکی شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر تشکر و قدردانی می نماییم. همچنین بابت زحمات طاقت فرسا و بی دریغ همه دوستان و جوانانی که در تدارکات برگزاری برنامه انجمن تلاش شبانه روزی داشتند سپاسگزار و کمال امتنان داریم.

پایداری ایران و علاقمندان به سرسبزی آن را آرزو داریم.

DSC_0514

 

DSC_0512

 

DSC_0516

 

DSC_0515

 

IMG_8220

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing